Kontroverzna starleta Atina Ferari ponovo je dospjela u fokus javnosti nakon što je iznijela tvrdnje da je bila u intimnom odnosu s popularnim folkerom Acom Lukasom, koji se u posljednje vrijeme nalazi u središtu pažnje zbog niza javnih polemika.

Bivša učesnica rijalitija Parovi već neko vrijeme u medijima govori o navodnoj vezi s Lukasom, iznoseći detalje koje opisuje kao „istinu o njihovom odnosu“. Na te navode folker je u više navrata reagovao, uglavnom negirajući njene tvrdnje.

Najnoviji istup Atina Ferari imala je tokom proslave 18. rođendana unuka pjevača Ere Ojdanića, održane u Meljaku, gdje je pred okupljenima iznijela nove, prilično šokantne izjave. Prema njenim riječima, Lukas ju je, kako tvrdi, gotovo dvije godine kontaktirao putem društvenih mreža i aplikacija za dopisivanje, insistirajući na upoznavanju.

Ferari je navela da je na početku nije privukao fizički izgled pjevača, već njegova, kako kaže, duhovitost, inteligencija i harizma. Ipak, iznijela je i niz ozbiljnih optužbi, tvrdeći da Lukas ima zdravstvene probleme u intimnom životu i da koristi lijekove za potenciju. Također je izjavila da u njegovom domu, prema njenim riječima, posjeduje i vatreno oružje, što je dodatno uzburkalo javnost.

– Nije mi odgovarao fizički, ali bio je zabavan i harizmatičan. Mislila sam da mogu uticati na njega i promijeniti neke stvari – navela je Atina, iznoseći tvrdnje koje nisu potvrđene iz drugih izvora.

Lukas: “Ne želim ni da izgovaram njeno ime”

Aca Lukas je ranije, gostujući u jednoj televizijskoj emisiji, oštro reagovao na izjave Atine Ferari. Iako nije želio da je imenuje, jasno je dao do znanja da smatra njene navode neistinitim i pretjeranim.

Tom prilikom izjavio je da je poznaje površno, te da su se vidjeli svega nekoliko puta i to u društvu drugih ljudi. Odbacio je tvrdnje o vezi, kao i navode da mu je, kako je ona tvrdila, obavljala kućne poslove, nazvavši takve izjave potpunim izmišljotinama.

Sukob između starlete i pjevača nastavlja se kroz medije i društvene mreže, a javnost je i dalje podijeljena – dok jedni smatraju da je riječ o pokušaju privlačenja pažnje, drugi prate razvoj situacije s velikim interesovanjem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here